Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

4 kwiecień 2020
Bezpłatne, telefoniczne porady prawne
2012-9-14
Bezpłatne, telefoniczne porady prawne

Masz problem ze spadkiem albo uzyskaniem odszkodowania? Twoja firma popadła w tarapaty przez nieuczciwych klientów? A może po prostu potrzebujesz pomocy prawnika? Skorzystaj z bezpłatnych telefonicznych porad prawnych dla mieszkańców województwa śląskiego.

Tylko 19 procent Polaków korzysta z usług prawnika, notariusza, adwokata czy radcy prawnego – wynika z danych Naczelnej Rady Adwokackiej. Pomimo rosnącej liczby spraw sądowych, 81 procent Polaków jest poza systemem ochrony prawnej. -W Polsce wiele osób fizycznych, a także przedsiębiorców nie korzysta z pomocy prawnej. Jeśli decydują się na ten krok, to zwykle dopiero wtedy, gdy dochodzi do sporów. Często jest już za późno. Takich sytuacji można byłoby uniknąć, gdyby z pomocy specjalisty skorzystano na początku rodzącego się problemu - tłumaczy radca prawny dr Bożena Wolińska z firmy Availo, której adwokaci i radcowie prawni za darmo przez jeden dzień będą udzielać porad prawnych mieszkańcom naszego województwa.

Zainteresowane osoby mogą skorzystać z pomocy prawników 17 września od godziny 8 do 20 pod numerem telefonu (22) 22 80 800 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora). Availo nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. Na telefon czekają adwokaci i radcy prawni. Firma nie udziela porad z prawa podatkowego.

Availo to pierwszy w Polsce projekt, polegający na udzielaniu porad prawnych przy zastosowaniu najnowszych technologii. Jego celem jest dostępność, powszechność i niska cena usług prawniczych. Szczegóły na www.availo.pl.

«powrót
Do pobrania
Rozmowa z dr Bozena Wolinska
Informacja o firmie Icelo